Jak proběhly Šibřinky a karneval?

17.02.2020 07:46

V sobotu 8. února se konaly 51. Sokolské Šibřinky. Po zahájení plesu vystoupila děvčata z tanečního kroužku ZŠ Osek n/B s představením "Panenky", které potom na druhý den zopakovala také na dětském karnevalu. Následoval průvod masek.

Panenky Masky

Před 22. hodinou byly oceněny nejlepší masky a vystoupily břišní tanečnice ze SVČ Lipník n/B. O půlnoci proběhlo losování soutěže o ceny, když tu hlavní vyhrál zaslouženě člen naší TJ a účastník všech předcházejících ročníků plesu - pan Jaroslav Důjka. Poté pokračovala zábava za doprovodu kapely DYNASTY do brzkých ranních hodin. Návštěvníci plesu mohli uhasit žízeň v "pekle", jehož chodu velela Leona Mlčáková a hlad mohli zahnat pokrmy v kuchyni šéfkuchaře Jana Charamzy. Fotografie z plesu, včetně fotokoutku i karnevalu pořídíl Václav Zvoník.

Tanečnice SVČ 1. cenaCoronavirus

V neděli odpoledne byl na Dětském Karnevalu pro děti připraven program na stejné téma jako předchozí večer a to:"Ten tělá to a ten zas tohle" pod vedením zdravotní sestry Petry Škopové a pokrývačky Lucky Navrátilové.

Škopová, Navrátilová Karneval